in

Секси баба мразица: ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ВО ЖЕШКО ИЗДАНИЈЕ! (ФОТО)

Популарната Карлеуша ги излуде фановите на социјалните мрежи. Пеачката, облечена во дедо мраз, стави слика, а нејзините облини беа во прв план. Фотографијата можете да ја погледнете подолу, но не е за оние со слаби срца!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote