in

Прекрасната ќерка на Моника Белучи позираше за познато списание! [ФОТО]

Ќерката на актерска двојка полека, но сигурно се стреми кон успех во светот на модата.

Дева Касел (16), ќерка на Моника Белучи (56) и Винсент Касел (54), се појави на насловната страница на француското издание на престижниот моден магазин Elle, а познатата италијанска актерка не криеше на Instagram колку е горда нејзината мајка.

Лепа Дева сними уште една насловна страница на престижно модно списание, чие издание веќе го краси во октомври 2020 година.

Моника сподели насловна фотографија, која собра скоро 100.000 лајкови.

Деви предвидува одлична кариера во светот на моделот и вели дека има светла иднина, најмногу заради убавината и цртите на лицето кои ги наследила од нејзината мајка, која важи за една од најубавите жени во светот.

Поранешната двојка Моника и Винсент од бракот, покрај Дева, ја имаат и помладата ќерка Леони.

Иако веќе долго време не се во брак, тие заедно ги одгледуваат своите наследници.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote