in

Толку е ладно во Тексас, па дури и аквариумите со риби замрзнуваат! (ВИДЕО)

Зимската бура донесе рекордно ниски температури во многу јужни држави во САД, а една од најпогодените е Тексас. Во оваа држава беше забележана интересна случка откако аквариумот на едно дете целосно замрзна. Поглденте за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote