in

МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА НА BITCOIN! (ЧЕТВРТОК 10:54)

Bitcoin развижен! Во последното деноноќие порасте за 0.87% (за време на пишување на оваа статија!), а пак во последните 7 дена за 4.57%!

А пак Ethereum во последното деноноќие се намали за 4.95% (за време на пишување на оваа статија!). Но во последните 7 дена порасна за 9.58%!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote