in

Моментална состојба на Биткоинот! [ЖИВО]

По вчерашниот рекорд биткоинот продолжува да расте! Моментално цената на биткоинот е 23.305 американски долари! Се очекува овој раст да продолжи!

Стапката на пораст во последните 12 часа!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote