in

МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА НА КРИПТОВАЛУТИТЕ! (ВТОРНИК – 10:49)

Криптовалутите повторно се во пораст. Биткоин во последното деноноќие 0,20% (за време на пишување на овој пост). Етериумот за 4,07%. Може да се каже дека вредностите и порасотот на криптовалутите е разбранет.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote