in

Моментална состојба на криптовалутите! Bitcoin продолжува со растот!

Bitcoin-от не застанува.. По оборениот вртоглав рекорд од 50.000+ американски долари продолжува да расте. Моментално е на 51.632 американски долари!

Генерално криптоберзата е во пораст. Другите алткоини исто така се во пораст.

Може да се напомене Binance Coin во последното деноноќие порасна за 35,07%.

Фамозниот Dogecoin е во остар пад и моментално неговата вредност е 0.05147 американски долари!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote