in

МОМЕНТАЛНАТА СОСТОЈБА НА КРИПТОВАЛУТИТЕ! Ethereum во пад, Bitcoin во пораст!

cryptocurrencys new digital money; Shutterstock ID 687484867; Notes: RR.com

Во последните 24 часа Ethereum нагло се намали по фуриозното растење претходните денови. Од друга страна пак Bitcoin како ракета се лансираше до 40.000 американски долари! Денеска ќе видиме како ќе продолжи трендот на растење на криптовалутите!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote