in

НАЈДОБРО РЕШЕНИЕ ЗА РАСИЗМОТ! РЕШЕНИЕ – „ЕДЕН УДАР“ и ИНСТАНТНА КАРМА! [ВИДЕО]

Младиот дечко кој го малтретираше човекот до него правејќи расистичка во маркетот наиде на остра интервенција. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote