in

ОБЈАВЕНИ НАЈКОРИСТЕНИТЕ ЕМОТИКОНИ ЗА 2020 НА СОЦИЈАЛНАТА ПЛАТФОРМА TWITTER!

Twitter ги објави нај споделуваните емотикони во 2020та година. Покрај емотиконите, платформата ги објави и најсподелуваните спортски тимови, ТВ-емисии и луѓе.

Според објавата на блогот на Twitter, емоџито „смешко“ е најкористениот емоџи во 2020 година. Емотиконот „плачење“ се најде на второто место. Имајќи предвид колку е екстремна 2020 година, не можеме да ни биде чудно што две спротивни емоџи се наоѓаат на врвот на најкористената емоџи листа.

Најкористени емотикони за храна и пијалоци на Twitter во 2020 година!

Личности за кои највеќе се дискутираше и објавуваше на Twitter!

Клубови за кои најмногу се објавувапе на Twitter!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote