in

Најнов ФИЛМ на Jason Statham! Мора да го погледнете! (ВИДЕО)

Џејсон Статам ја толкува улогата на еден маж кој мора да пренесе огромна сума на пари од една локација до друга со оклопно возило. Погледнете го трејлерот за овој филм подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote