in

Направија просторија да ги гушкаат луѓето заразени со короната! [ВИДЕО]

Создадена е „соба за прегратки“ во Кампанија, Италија, и е наменета за сите оние кои се заразени со вирусот корона, а им недостасуваат прегратките на најблиските.

Шаторот на надувување е иницијатива на италијанското здружение на социјални услуги.

Луѓето во него можат да зборуваат, гушкаат, допираат…

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote