in

ТАА НЕ ЗАСТАНУВА! Bella Thorne, позираше на снегот во црна долна облека! [ФОТО]

Bella Thorne, која често се споменува со своите смели споделувања, позираше во долна облека на снегот. Објавата на младата актерка доби многу лајкови за кратко време.

Bella Thorne, која се прославуваше со своите амбициозни слики во текот на целата година, не го пропушти ни Божиќ.

Bonus

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote