in

ПРЕПОРАЧУВАМЕ! Netflix Original: Outside the Wire (ТРЕЈЛЕР)

Пилотот на дронови, Полковникот Харп (Демсон Идрис) е испратен во опасна војна зона откако одбил да почитува наредби, и одеднаш тој почнува да работи за капетанот Лео (Ентони Меки), офицер на андроиди кој има цел да го спречи уништувањето на светот. Овој филм е најновото од Нетфликс и се очекува да дебитира на 15ти Јануари. Погледнете го трејлерот:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote