in

Кокаин во вредност од 1.5 милиони случајно пронајден од страна на нуркач!

Нуркач од Флорида, додека уживал во своето хоби, пронашол вреќи со кокаин во вредност од вртоглави 1.5 милиони доалри. Тој забележал дека нешто има во водата, и кога се упатил кон тоа место за подобро да види, забележал црвени кеси во кои имало кокаин.

Според локалниот шериф, нурачот веднаш пријавил во полиција за неговите пронајдоци, и се испоставило дека кокаинот е вреден милион ипол американски долари.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote