in

Одамна не се смешкаше вака: На Меланија не и е тешко да ја напушти Белата куќа.

Таа имаше насмевка од уво до уво.

Меланија Трамп продолжува да ја носи титулата прва дама на Соединетите држави сè додека нејзиното место не го заземе сопругата на новиот американски претседател.

Иако Трамп не го издржа изборниот пораз многу добро, се шпекулира дека 50-годишната поранешна манекенка едвај чека нејзиниот сопруг официјално да даде оставка за да се разведе.

Меланија, наводно, брои записник до оставката од претседателската функција за да може да се разведе. За неа се вели дека била очајна кога нејзиниот сопруг победи на изборите пред четири години, но и покрај тоа, таа тврди дека нивната врска е одлична.

Сега папараците ја сликаа пред Белата куќа, додека чекаше да пристигне огромна елка, а на лицето имаше насмевка од уво до уво.

Се чини дека навистина и е тешко да не ја изгуби титулата прва дама затоа што апсолутно блескаше пред камерите.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote