in

УбавоУбаво

Херој пожарникар кој фати дете кое паѓаше од висина за време на страотен пожар! [ВИДЕО]

Некои херои не носат пелерина.. Припадник на противпожарната единица, кој интервенирал на огнот, го фатил момчето кое скокнало од високо за време на пожарот. Еве ги тие моменти..

 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote