in

Принцот Вилијамс ја доби титулата „најсекси ќелав маж“!

Според студијата која беше направена користејќи податоци од пребарувањата на Google, Принцот Вилијамс беше назначен како најсекси маж кој нема коса. Во истражувањето беше докажано дека 38 годишниот принц од кралското семејство на Британија бил опишан како „секси“ дури 17.6 милиони пати на онлајн платформите.

Ова е двапати повеќе од Мајк Тајсон кој се најде на втората позиција од оваа листа. Меѓу најдобрите десет се најдоа повеќе звучни имиња како што се: Џејсон Статам, Питбул, Мајкл Џордан, Флојд Мејведер, Џон Траволта, Брус Вилис, Двејн Џонсон и Вин Дизел.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote