in

Пристигна трејлер за новата серија – LOKI! (ВИДЕО)

Популарниот Марвелов анти-херој и полубратот на богот на грмотевицата Тор, Локи ќе добие своја серија што ќе биде дел на продолжениот универзум на Марвел. Локи, кој воедно е и бог на измамата, последно се појави во филмот Avengers: Endgame. Трејлерот може да го погледнете подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote