in ,

Што?Што?

Шарлиз Терон ја смени фризурата и бојата на 46 години: Сега има долга, црна коса!

Многу жени со текот на годините преминуваат на посветли тонови, а својата долга коса ја потстрижуваат од практични причини. Но не и Шарлиз!

Холивудската актерка се појавила на еден настан во Лос Анџелес посветен на нејзината хуманитарна организација, во едноставно, ненападно издание, кое ги собрало комплиментите на вљубениците во модата.

Шарлиз на дело ја покажала моќта на белата кошула и добриот џинс, покажала колку овие парчиња се безвремени и практични, како и колку добро може да изгледаат дури и во некои поформални, посвечени пригоди.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote