in

Сатанистичките патики на Lil Nas X кои во нив содржат човечка крв, распродадени за неколку секунди! (ФОТО)

Популарниот рапер Lil Nas X, повторно е на насловните страници, не поради неговата музика, туку поради бизарните сатанистички патики кој тој ги дизајнирал, а во нив содржат неколку капки од вистинска човечка крв.

Раперот соработувал со MSCHF за дизајнирање на овие “Nike” патики, но компанијата Nike не била известена за нивното производство. Па затоа, Nike го тужи колективот MSCHF за овие сатанистички патики. Патиките, кои ги имаше во лимитирана бројка (666 пара), се продадоа за помалку од една минута.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote