in ,

СлаткоСлатко

Шон Пен со нова девојка и е 20 години помлада од актерот

 

Холивудскиот актер Шон Пен е фотографиран по улиците на Рим на прошетка со својата нова избраничка, актерката Олга Коротјаева.

Тие биле фотографирани додека биле во посета на златари и продавници во Италија, а цело време се гушкале еден со друг.

И двајцата избраа лежерни, опуштени комбинации – Шон Пен носеше фармерки и црна, памучна маица и спортска капа, додека Олга се одлучи за фармерки и бела маица, црн кожен ремен и црна чанта.

Не е познато кога ја започнале својата романса, ниту колку долго се познаваат, но странските медиуми шпекулираат дека се работи за нова врска.

Инаку, Олга е 20 години помлада од Шон и исто така и актерка.

Да потсетиме, Шон минатата година стави крај на бракот со Лејла Џорџ.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote