in

TikTok! Мрежа каде се заработуваат милиони! Листа на најбогатите тиктокери во светот!

Моментално е една од најпознатите социјални мрежи. Феномените на оваа социјална мрежа живеат во раскош и заработуваат милиони! Во прилог ја имаме листата TikTok-ерите кои заработуваат најмногу по објава.

9. Arishfa Khan

Arishfa Khan

Добиени средства по објава: 24.000 долари
Дата на раѓање: 3 Април 2003
Број на следбеници: 24 милиони

8. Gil Croes

Gil Croes

Добиени средства по објава: 26.000 долари
Дата на раѓање: 7 Јули 1993
Број на следбеници: 26 милиони

7. Spencer X

Spencer X

Добиени средства по објава: 28.000 долари
Дата на раѓање: 20 Април 1992
Број на следбеници: 28 милиони

6. BabyAriel

BabyAriel

Добиени средства по објава: 32.000 долари
Дата на раѓање: 22 Ноември 2000
Број на следбеници: 32 милиони

5. Addison Rae

Addison Rae

Добиени средства по објава: 35.000 долари
Дата на раѓање: 6 Октомври 2000
Број на следбеници: 36 милиони

4. Riyaz Afreen

Riyaz Afreen

Добиени средства по објава: 35.000 долари
Дата на раѓање: 14 Септември 2003
Број на следбеници: 36 милиони

3. Zach King

Zach King

Добиени средства по објава: 41.000 долари
Дата на раѓање: 4 Февруари 1990
Број на следбеници: 41 милиони

2. Loran Gray

Loren Gray

Добиени средства по објава: 42.000 долари
Дата на раѓање: 19 Април 2002
Број на следбеници: 42 милиони

  1. Charli D’Amelio
Charli D’Amelio

Добиени средства по објава: 48.000 долари
Дата на раѓање: 1 Maj 2004
Број на следбеници: 51 милиони

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote