in

GODZILLA VS KONG! Најнов интернационален ТРЕЈЛЕР! (ВИДЕО)

Долгоочекуваната битка на векот – Godzilla против King Kong наскоро ќе пристигне на филмското платно. Од студиото веќе објавија неколку трејлери, но ова е најновиот интернационален трејлер. Погледнете го трејлерот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote