in

Трејлер за 10та сезона на „Живи Мртовци“! (ВИДЕО)

Живи Мртовци е една од најдобрите серии кои ја преставуваат пост-апокалиптичната средина. Серијата забележува голем успех во светски рамки, а неодамна беше објавено дека ќе искочи и 10та сезона. Погледнете го трејлерот за најновата сезона подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote