in

МАРВЕЛ: ТРЕЈЛЕР ЗА СЕРИЈАТА КОЈА ЌЕ СЕ ФОКУСИРА НА АЛТЕРНАТИВНИОТ ИСХОД НА ПОПУЛАРНИТЕ НАСТАНИ ВО MCU! (ВИДЕО)

What If е серија на Марвел што треба да искочи следната година, а нејзиниот трејлер веќе е тука. Таа се фокусира на најпопуларните Марвелови настани и го прикажува нивниот алтернативен исход. Според шпекулациите, оваа серија ќе биде поврзана со идните настани што ќе се случуваат во продолжениот универзум на Марвел. Трејлерот можете да го погледнете подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote