in

Третата сезона од Umbrella Academy започна со снимање!

Екипажот на популарната серија на Netflix за суперхерои се враќа на сетот. Ѕвездата на Umbrella Academy, Elliot Page ги објави овие добри вести на Инстаграм и ги израдува фановите.

Elliot на социјалните мрежи објави слика од сетот на Netflix и под неа напиша „OMG ние се вративме“. Информации за тоа што ќе се случува во најновата сезона сеуште нема, но од Netflix потврдија дека сезоната ќе ја сочинуваат 10 епизоди со времетраење од 1 час.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote