in

74-годишната Супер Бабичка ги предизвикува младите боксери! [ВИДЕО]

Наџије Ван дер Стратен, 74-годишна пациентка од Паркинсон, која живее во Анталија, ги предизвикува сите боксери. Наџије Ван дер Стратен, кој боксуваше 3 дена во неделата веќе 3 години без пауза, се бори против својата болест боксувајќи се..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote