in

Lucasfilm ја отпушти актерката од популарната серија Mandalorian поради БИЗАРНА причина!

Gina Carano нема повеќе да биде дел од серијата Mandalorian поради објавите кои ги постирала на социјалните мрежи. Carano го толкуваше ликот на Cara Dine во мега-хитот на Disney, во кои глуми заедно со Pedro Pascal.

Актерката која е позната по нејзините улоги во филмовите Deadpool И Fast and Furious 6, беше остранета од Mandalorian поради објавите кои ги објави минатата година на Twitter, а во нив ги исмејуваше луѓето кои носат маски за време на пандемијата.

Исто така таа тврдеше дека изборите во САД биле наместени во корист на Бајден. Во постот кој ја прели чашата таа ги спореди Републиканците со Евреите во Нацистичка Германија.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote