in

Ѕвездата од „Сам Дома“ изгледа ОЧАЈНО! Се лечи од зависност од ДРОГИ!

Изгледаше многу опуштено додека ја туркаше мачката во количката и се однесуваше како да е најнормално, не обрнувајќи внимание на погледите на минувачите!

Ѕвездата на култниот филм „Сам Дома“ Меколи Калкин (40) и неговата партнерка Бренда Сонг (32) беа фотографирани во Лос Анџелес додека шетаа.

Имено, славниот актер и Бренда шетаа со домашни миленици, а наместо бебе, туркаа мачка во количка.

По тој повод, актерот излезе во црвена маица со натпис „емоционална поддршка за луѓето“, а го носеше и долниот дел од тренерката со „распрскуван“ принт. На главата носеше сиво капаче, како и очила за сонце со сини леќи.

Имено, Калкин бил малтретиран како дете од татко кој арогантно ги трошел парите на неговиот син. Кога не сакал да глуми, неговиот татко Кит Калкин го принудувал да го прави тоа, поради што несреќното момче на крајот започнало да конзумира опојни средства и денес тој не личи на себе.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote