in , ,

Што?Што?

Вака не ја паметиме! Адријана Лима првпат се појави во јавноста откако откри дека е БРЕМЕНА

Телото на една од најубавите жени во светот полека добива облик на трудница, а славната Бразилка изгледа уште поубаво од вообичаено и што е најважно посреќно од кога било досега.

Манекенката Адријана Лима (40) неодамна им кажа на фановите дека е бремена, споделувајќи слатко видео во кое гледаме како нејзиното момче Андре Лемерс дознало за тоа.

Познатата Бразилка и поранешна сопруга на српскиот кошаркар Марко Јариќ на социјалната мрежа Тик Ток го сподели своето прво видео во кое прво видовме дека Андре сака да ја плаши и да и приредува непријатни и духовити изненадувања. Тогаш решила да „возврати“, па го разбудила додека тој сè уште бил сон и збунет – му покажала позитивен тест за бременост!

Адријана не може да сокрие колку е среќна покрај Лемерс, а двајцата изгледаа заљубено кога вчера се појавија на модната недела во Париз. Парот присуствуваше на претставувањето на новата колекција на модната куќа Balmain, а поранешната „српска снаа“ изгледаше прекрасно во црн фустан.

Има долг модел со долги ракави и затворена јака, кој има полупроѕирни делови и интересен дизајн. Адријана со овој фустан облекла златни сандали од Balmain, а косата ѝ паѓала по грбот.
Адријана не го откри месецот на бременоста, а избраникот цело време ја гушкаше и ја галеше по стомакот.

На манекенката ова ќе и биде трето дете, бидејќи со Марко Јариќ ги има ќерките Валентина (12) и Сиена (9).

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote