in

ОДЗЕМА ЗДИВ! Bella Hadid се сликаше потполно ГОЛА!

Бела Хадид ги шокираше обожавателите со својата нова објава на својот Instagram профил каде е целосно гола.

Популарната манекенка Бела Хадид во соработка со француската модна компанија објави фотографии и кадри зад сцената каде позира само во гаќички, а на најинтимните делови од телото има фластери.

Да потсетиме, Бела минатата година беше прогласена за најубава жена на светот, бидејќи според научниците, таа има совршено симетрични црти на лицето.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote