in

WTFWTF

Bitcoin-от направи БУМ по ажурирањето на биографијата на Twitter од страна на Elon Musk!

Денеска се случи вистинска бомба на криптоберзата! Познатиот Elon Mask, ја ажурираше својата биографија на социјалната мрежа Twitter и се случи вистински БУМ. Моментално криптовалутата Bitcoin е на 36810 американски долари! Се очекува сеуште да расте!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote