in

Bitcoin со највисока вредност во последниот период! Моментална состојба на криптоберзата!

Најпознатата криптовалута Bitcoin повторно се искачи на границата од 54.000 американски долари. Моментално коинот има вредност од 54.192 американски долари (за време на пишување на овој пост).

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote