in

BITCOIN ОБОРИ НОВ РЕКОРД! 1BTC=30.000+ американски долари!

Bitcoin ја започна новата година со рекорд! Моменталната состојба на Bitcoin е 30.224 (за време на пишување на овој пост).

Ќе продолжиме да видиме колку нови рекорди ќе обори највлијателната криптовалута во светот!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote