in , ,

Што?Што?

Поранешниот дечко на МЕЛАНИЈА ТРАМП ПРЕГОВОРИ ОТКРИ ШОК ДЕТАЛИ ОД НИВНАТА ЉУБОВНА ВРСКА: МНОГУ ГО САКАШЕ ПРЕД Доналд!

Словенечкиот новинар Питер Бутолн е поранешното момче на поранешната прва дама на Америка, Меланија Трамп. Двајцата доаѓаат од Словенија, а нивната љубов, како што истакнува, била огромна. Било убаво додека живееја во иста земја!

Еве ја причината за раскинувањето.

– Во врска бевме три месеци. Училиштето заврши, а летото беше пред нас. Тогаш целиот тим се собра на Тромостовље во Љубљана. И Меланија дојде со својот тим. Одев во средно училиште, а таа беше во средно училиште за дизајн. Јас имав 18 и пол години, а таа 17. Љубљана е мала, сите се познававме, а секако веднаш забележувате ново лице во општеството –

А таа истакнува дека малкумина останале имуни на нејзината извонредна убавина.

– Беше убава, витка, се напив малку и го направив првиот чекор. Така почна. Би дошол во нејзиниот стан да ја земам. Тоа беше мал стан, една спална соба. Таму живеела со нејзината сестра Инес, која била четири години постара. Прво живееле со татко им под кирија, а потоа татко им купил стан. Таа двапати беше во мојот стан. Ни беше убаво, толку младешки. Не сакала долги излегувања, не пиела алкохол, како другите девојки. Таа сакаше да биде одморена на снимање.

Melanija Tramp, Donald Tramp

Откако заминал во војска, веќе не се слушнале.

Нашето пријателство го прекина војската што ја служев во Јастребско. Оттогаш не сме се слушнале – вели Бутолн.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote