in

НИКОГАШ ЗАБОРАВЕНА: Братот на принцезата Дајана објави невидена слика досега од нивното детство! (ФОТО)

Преслатки се.

Смртта на принцезата Дајана остави голема празнина и неизбришлива трага во срцето на нејзиниот брат Чарлс Спенсер. Тој сè уште се сеќава на неа и со огромна почит зборува за неа, а неодамна на Твитер објави заедничка слика од неговото детство.

Дури и како дете, Дијана очигледно го имаше тој сериозен став, но дискретна прегратка, т.е. рака на рамото на неговиот брат, сепак, покажува дека таа била заштитничка кон него.

Чарлс не остави дополнителен опис, затоа не знаеме точно кога и каде е направена оваа фотографија, но тоа секако предизвика бројни реакции.

Коментарите почнаа да се следат, а повеќето од нив се заблагодарија на братот на Дијана што сподели дел од нивното детство со нив.

Еве како изгледаа:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote