in ,

WTFWTF Што?Што?

Бред Пит ги шокира сите со стајлингот: Холивудскиот актер се појави во здолниште!

Познатиот актер Бред Пит продолжува да го промовира својот нов филм „Bullet train“ во кој игра со Сандра Булок, па решил да облече нешто сосема неочекувано за премиерата во Берлин.

Имено, Бред Пит е познат по својот лежерен, малку „збрчкан“ стил, во лето не излегува од ленени парчиња, но за оваа прилика наместо панталони облече здолниште.

Здолништето до колена го комбинирал со робусни чизми и кардиган. На себе имал и златно ланче со голем привезок како и очила во неговиот препознатлив стил.

 

„Мажите следното лето ќе носат здолништа. Тоа е мое предвидување и најава. Филмот им одговара на припадниците на двата пола. Сакавме реализам, а Грците во тој период постојано носеле здолништа“, рекол тогаш Бред.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote