in ,

Што?Што?

ДЕЈВИД БЕКАМ СО ОВА ЈА РАЗБЕСНИ ЈАВНОСТА: Се редат негативни коментари! (ВИДЕО)

Што мислите за оваа постапка на поранешниот фудбалер?

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам наиде на критики бидејќи објави слика од новогодишната прослава, на кое ја бакнува својата ќерка во уста.

Имено, поранешниот фудбалер го дочека 1 јануари со семејството, а со оваа слика со ќерката Харпер наиде на осуда во јавноста.

Бекам ја прегрна својата ќерка во 2022 година, но на многумина не им се допадна „слободата на Бекам“ и начинот на кој тој ги честиташе празниците на наследникот. Бекам ја бакнал десетгодишната ќерка во уста, по што следеле негативни коментари.

Корисниците на социјалните мрежи веруваат дека Бекам претерал, и дека не треба така да се однесува со својата ќерка. Иако е познат по тоа што од самото раѓање ги бакнува своите деца во уста, оваа постапка не им се допаѓа ниту на неговите бројни обожаватели.

„Бакнувањето на ќерката во уста ги руши сите граници што мора да постојат помеѓу родителот и детето“, „Бев шокиран кога го видов ова“, „Ова не е нормално“, „Вака не се третира детето“, беа само дел од коментарите за Бекам..

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote