in

Декорација на салфетки: Романтично срце за Денот на вљубените (ВИДЕО)

Без разлика дали е Ден на вљубените, роденден, годишнина од брак или некоја друга романтична пригода, свечената вечера сигурно ќе изгледа уште поубаво со едно вакво дополнување. Можете да користите хартиени салфетки за да го добиете ова романтично срце, но се препорачуваат поголеми платнени салфетки.

За украсување на масата изберете црвени детали, сè нека биде во знакот на љубовта.

Погледнете го видеото како да го направите овој интересен украс за вашата трпеза во само неколку чекори.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote