in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 6 МАРТ: Јарците добиваат одлична деловна понуда, Рибите флертуваат преку социјалните мрежи

ОВЕН

РАБОТА: Ако се занимавате со приватен бизнис, конечно запознавате личност која ви одговара и на која и нудите деловна соработка.

ЉУБОВ: Партнерот е склон кон флерт, а вие воопшто не сте свесни за тоа. Третото лице има врска со деловната работа на партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

БИК

РАБОТА: Вие сте прилично флексибилни. Работата се одвива на задоволителен начин, затоа сте исполнети во деловна смисла.

ЉУБОВ: Ве чека таен флерт на работа што ве исполнува и ве прави среќни. Уживате без никакви ограничувања.

ЗДРАВЈЕ: Можен е скок на шеќер.

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Држете сè под контрола. Вие сте вреден, организиран и имате јасни цели што можете да ги постигнете без никакви потешкотии.

ЉУБОВ: Имате симпатија, но прилично сте срамежливи. Без никаква основа, очекувате другата страна да сфати дека негувате емоции кон неа.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате одлично.

РАК

РАБОТА: Уживате во деловната комуникација и сте многу успешни во тоа. Без проблеми постигнувате нови договори.

ЉУБОВ: Не сте целосно задоволни од врската со другата половина. Имате тајна здроби за која фантазирате.

ЗДРАВЈЕ: Стабилна.

ЛАВ

РАБОТА: Вие сте доста вредни и одговорни. Во случај на каква било судска постапка, ве очекуваат проблеми и нервоза.

ЉУБОВ: Врската стана рутина. Имате потреба од нежност и грижа за вашиот партнер, што „другата страна“ не ја обезбедува. Размислувате за тајна врска.

ЗДРАВЈЕ: Коските се чувствителни.

ДЕВИЦА

РАБОТА: Одличен ден е за приливот на финансии. Што се однесува до работата, има потешкотии што нема да можете да ги надминете.

ЉУБОВ: Фокусирани сте на сопружникот. Имате голема потреба да споделувате нежност и чувство на сигурност.

ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со притисокот.

ВАГА

РАБОТА: Работата продолжува без никакви тешкотии. Вие сте прилично креативни и размислувате во насока на проширување на вашата деловна понуда.

ЉУБОВ: Уживате во таен флерт на работа. Не сакате да си признаете на себе си дека сте прилично заинтересирани за другата страна.

ЗДРАВЈЕ: Пазете се од труење со храна или прекумерно пиење.

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Деловната состојба е стабилна. Успешно извршувате повеќе деловни обврски истовремено.

ЉУБОВ: Одличен период е за тајни врски. Имате тајна симпатија и сфаќате како да и пристапите.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Задоволни сте од ситуацијата на работа. Сè се одвива според планот. Размислувате за нови деловни проекти.

ЉУБОВ: Односот со сопругата е одличен. Уживате во добра комуникација, размена на мислења и правите планови за во иднина.

ЗДРАВЈЕ: Цврсто.

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Одличен ден е да одите на интервју за работа и да добиете нова деловна понуда од која ќе бидете задоволни.

ЉУБОВ: Ви се допаѓа личност на која не знаете како да и пристапите. Главниот проблем е статусот на другата личност, кој ве кочи.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Концентрацијата не е вашиот силен костум. Направете деловни планови кои не се засноваат на факти.

ЉУБОВ: Уживате во комуникација со личност која неодамна сте ја запознале. Фасциниран е од сличен начин на размислување.

ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со хормоните.

РИБИ

РАБОТА: Задоволни сте од ситуацијата на работа. Глобално размислувате за нови деловни потези што допрва треба да бидат разработени во детали.

ЉУБОВ: Преку систем за социјално вмрежување, запознавате личност која ви ја буди фантазијата. Внимавај. Другата страна не е искрена.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте на вашата исхрана.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote