in

Девојката на Лионел Ричи е помлада од неговата ќерка! (ФОТО)

Фановите на популарниот пеач Лионел Ричи не можеја да поверуваат дека неговата девојка е всушност помлада од неговата ќерка. Ричи, 71, е во врска со Лиса Париџи, 30, веќе некое време. Според информациите парот се запознал уште пред 7 години односно во 2014.

Ќерката на Ричи е помлада дури 9 години од неговата долгогодишна девојка. Оваа информација ги изненади фановите и останатите љубители на музиката на талентираниот пеач.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote