in

ЗАПОЗНАЈТЕ ЈА 20 ГОДИНИ ПОМЛАДАТА ДЕВОЈКА НА ТОМ КРУЗ (ФОТО)

Снимањето на „Невозможна мисија 7“ е главна тема по светските медиуми. Сега доаѓа нова вест од снимањето, Том Круз наводно се забавува со актерката Хејли Атвел, со која моментално е секојдневно на снимања.

Извори велат дека тие двајца се неразделни, и тоа од првиот ден. Том од разводот со Кејти Холм, кој се случи 2012 година, никого не покажал јавно.Од друга страна, Хејли раскинала долга врска на почетокот на оваа година.

-Сите тешкотии околу ковидот, а и карантинот, ги зближија додатно, па сега се неразделни. Се сретнуваат и после снимањата, а Хејли била и во станот на Том во Лондон. Прекрасно се согласуваат и двајцата се пресреќни, коментираат колегите од сетот, пренесе „Дејли меил“.

„Дејли меил“ пишува дека ги контактирале Том Круз и Хејли Атвел за коментар, но се уште не добиле одговор.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote