in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11 ОКТОМВРИ: Не е време за ненадејни одлуки кога станува збор за работата! Девиците ги очекува ново познанство, Рибите се чувствуваат одлично, Јарците даваат се од себе

ОВЕН

Доколку сте посветени на својата работа, може да очекувате поволен ден во кој ќе бидете задоволни. Ќе имате добра комуникација со личноста за која се грижите. Таа ќе реагира позитивно на вас. Внимавајте на вашите бели дробови.

БИК

Почекајте некои работи да се смират. Ова не е време за ненадејни деловни одлуки. Вие сте сигурни во својата љубов и се чувствувате добро поради тоа. Ако сте слободни, можна е нова интересна средба. Чувствителен стомак.

БЛИЗНАЦИ

Обидете се да ги погледнете работите од сите агли пред да донесете какви било нови одлуки во областа на работата. Комуникацијата со личноста за која се грижите ви носи радост во животот. Можна е минлива кашлица.

РАК

Може да се надевате на позитивни промени кога станува збор за вашиот бизнис. Некои добри вести доаѓаат до вас наскоро. Сакате да бидете во врска со личноста што ја гледавте некое време. Доаѓа момент за првиот чекор. Уживате да јадете свежа храна.

ЛАВ

Можно е да постои неискреност во вашиот став кон соработниците и да постои генерално негативна атмосфера на работа. Можете да очекувате дека ќе ги решите брачните проблеми. Потребни ви се повеќе часови сон.

ДЕВИЦА

Ако сте подготвени да се посветите на нова работа или нови проекти, ќе бидете задоволни. Може да очекувате некое ново познанство кое ќе ви остави многу добар впечаток. Зголемете го внесот на магнезиум.

ВАГА

Чувствувате дека заслужувате нова можност да напредувате. Нема да се откажете додека не го добиете. Сакате да бидете трпеливи со личноста за која се грижите и оставете ја да ви се отвори до крај. Проблеми со тахикардија.

ШКОРПИЈА

Можеби ќе ви се даде можност да смените работа денес. ќе имате можност да го постигнете она што го сакате. Можно е да започнете врска со личност што ви се допаѓа. Подготвени сте за нови љубовни настани. Развијте поздрави навики.

СТРЕЛЕЦ

Бидете сигурни дека ќе ги завршите обврските на време за да може вашиот бизнис да работи без проблеми. Многу брзо ќе остварите ново запознавање со личност која ќе ви биде интересна. Имате можност да флертувате. Помал пад на енергијата е можен денес.

ЈАРЕЦ

Давате се од себе за да постигнете најдобри резултати на ова поле и подготвени сте да продолжите да работите. Знаете дека сакате да бидете само со вашиот партнер и немате дилеми. Променете го стресниот начин на живот.

ВОДОЛИЈА

Ги решавате проблемите што се појавија во вашето деловно опкружување. Подготвени сте да покажете решителност. Можно е да имате додворувач кој се заморува за вас. Ова е период во кој повеќе би сакале да бидете сами. Enjoyе уживате во медитација.

РИБИ
Можете да очекувате дека ќе успеете да постигнете некои од вашите цели во текот на денот. Во текот на денот ќе имате добри односи со саканата личност. Ве очекува поволна атмосфера на полето на убовта. Се чувствувате одлично.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote