in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 13 МАРТ: Врската на Биковите убаво напредува , Девиците немаат време за партнерот

 

 

ОВЕН

РАБОТА: Ако се занимавате со приватен бизнис, ве очекува парична добивка и ќе ги чувате информациите дека сте ги добиле само за себе.

ЉУБОВ: Презадоволни сте од тајната врска и максимално сте посветени на тоа. Уживате во разбирање и љубов која ви е дадена од сакана личност.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

 

 

БИК

РАБОТА: Бизнисот оди одлично. Правите нови планови за проширување на деловните активности што се во тајност во моментот.

ЉУБОВ: Врската напредува одлично. Другата половина е целосно посветена на вас и се чувствувате заглавени во врската.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

 

 

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Деловните планови се поврзани со соработката со странски држави и досега напредуваат многу добро.
Очекувате многу бргу да започне конкретна соработка.

ЉУБОВ: Тотално се откачивте за саканата личност. Имате впечаток дека сте го пронашле идеалот партнер и целосно му се посветувате нему.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

 

РАК

РАБОТА: Вие сте заинтересирани да земете заем, да позајмите или да најдете спонзор. Поволен ден за комуникација.

ЉУБОВ: Партнерот ве идеализира. Не ви пречи, имајќи предвид дека и двајцата уживате во врската.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

 

 

ЛАВ

РАБОТА: Парницата и правните работи се во ќор-сокак што предизвикуваат нервоза. Имате впечаток дека
непотребно тапкате во место.

ЉУБОВ: Ако не ја споменете врската со лицето со кое сте во контакт наскоро, тие ќе го заклучат тоа
вие само сакате да бидете пријатели.

ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со кожата на нервна база.

 

 

ДЕВИЦА

РАБОТА: Ве чека застој што нема да можете да го надминете. Потребно е дополнително време да се решат проблемите.

ЉУБОВ: Немате премногу време за другата половина затоа што сте фокусирани на деловните проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Циркулацијата е слаба.

 

 

ВАГА

РАБОТА: Направете нови, тајни деловни планови во соработка со колегите. Совршено се надополнувате и имате поголеми очекувања.

ЉУБОВ: Ве чека покана или средба со личност која има врски или во странство или со вашиот бизнис

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

 

 

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Вие сте прилагодливи и вредни. Успешно успевате да направите повеќе одговорно време во исто време.

ЉУБОВ: Вашите емоции работеа напорно и уживате максимално во љубовта. Вие сте целосно посветен на некој близок.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

 

 

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Ве чека поголем успех на работа, без разлика дали сте во приватна деловна активност или работите за друг.

ЉУБОВ: Ако сте во брак, обидете се да поминете што повеќе време со другата половина.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате одлично.

 

 

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Загрижени сте за парите. Вие првенствено ве интересираат деловни обврски кои се придонес за стабилни финансии.

ЉУБОВ: Задоволни сте од тоа како напредува врската. Потребна ви е интензивна комуникација и блискост со саканата личност.

ЗДРАВЈЕ: Коските се чувствителни.

 

 

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Ве чека прилив на тајни пари. Вие сте прилично таинствени кога станува збор за финансиите. Вие исто така се соочувате со таен трошок.

ЉУБОВ: Емотивно се дистанцирате од симпатијата затоа што никој од вас не е подготвен отворено да зборува за емоциите.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

 

 

РИБИ

РАБОТА: Задоволни сте како се одвива бизнисот. Правите деловни тајни активности.

ЉУБОВ: Заљубени сте и имате тотално нереален поглед кон другата страна. Имате впечаток дека тоа е идеалниот партнер.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote