in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 18 СЕПТЕМВРИ: Зголемете го внесот на витамини! Бикот страда од хронични проблеми, Рак да ја провери крвната слика, Лавот страда од несоница

ОВЕН

Можеби сте нетрпеливи и сакате да завршите одредени проекти што е можно побрзо. Ви треба малку повеќе такт и дипломатија. Ве очекува многу поволен ден за нови познанства и флерт. Зголемете го внесот на витамин.

БИК

Потребен ви е нечиј совет во време кога не сте сигурни како да постапите. Имате можност да ги решите проблемите што сте ги имале во минатото со саканата личност. Можни се хронични проблеми.

БЛИЗНАЦИ

Може да постигнете значителен успех на деловно поле. Ве очекува поволен период за промени. Ве очекува фаза во која ќе имате сериозни разговори за иднината со саканата личност. Проблеми со тироидната жлезда.

РАК

Во моментов сте во фаза што може да ви донесе статична ситуација на полето на работата, без поголеми промени. Размислувате за личност од минатото кон која се уште имате чувства. Можно е да иницирате состанок. Проверете ја крвната слика.

ЛАВ

Земете ги предвид плановите што ги правите за иднината во областа на работата. Неопходно е да се работи на постигнување постабилна ситуација. Ова е вистинско време да ја придобиете личноста што ви се допаѓа. Можни се проблеми со несоница.

ДЕВИЦА

Соработниците ќе ве прашаат за совет. Подготвени сте да им помогнете и да се посветите на работата. Личноста што ви се допаѓа ќе ви даде шанса да се приближите до неа. Може да очекувате да започне врската. Проблеми со хормони.

ВАГА

Ве очекуваат драстични промени во деловното поле. Може да се надевате на позитивни промени. Ви се допаѓа личност која е зафатена или ќе влезете во некаква комплицирана емоционална врска. Здравјето е добро.

ШКОРПИЈА

Чувствувате дека сте под голем притисок и не ви е лесно да се справите со сите обврски што ве чекаат. Постојаните расправии со партнерот ве наведуваат да размислите за раскинување. Грижете се за мигрена.

СТРЕЛЕЦ

Нервозата што ја чувствувате може да биде лош знак за идни настани. Ве очекува период кој носи деловни проблеми. Веќе ги немате истите чувства кон партнерот со кој сте во врска. Грижете се за вашите нерви.

ЈАРЕЦ

Можни се проблеми во комуникацијата со блиските соработници. Следуваат деловни компликации. Сакате да ја обновите комуникацијата со личност од минатото. Потребно ви е помирување и објаснувања. Одлично здравје.

ВОДОЛИЈА

Можно е да имате промени на полето на работата што ќе ви дојдат сосема ненадејно. Ве очекува период во кој ќе имате проблеми со саканата личност. Не е добар ден за вас. Би било добро да посетите стоматолог.

РИБИ

Можете да очекувате ненадеен пресврт во областа на работата. Пред вас е период во кој ќе имате промена на работата. Пред вас е возбудлива врска во која ќе имате многу интересни моменти. Здравјето е стабилно.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote