in

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 2 АПРИЛ: Се чувствувате сакани и заштитени! Јарецот доживува само убави работи, заморот стигнува до Водолијата, Бикот е многу упорен

ОВЕН

Вие сте фокусирани во областа на финансиите. Вашите обиди да најдете спонзор доведуваат до резултати, што ги радува вашите колеги. Во случај да бидете слободни, влегувате во нова врска и максимално и се посветувате на неа. Респираторните органи се чувствителни.

БИК

Вашиот став кон обврските е одговорен. Вие многу добро го разбирате работниот процес, упорни сте и правите сè на време. Вие сте задоволни од врската. Инсистирате на интимна средба со саканата личност. Здравјето е одлично.

БЛИЗНАЦИ

Супервизорот ве поканува на интервју. Темата е нови деловни планови. Излезе дека размислувате слично за да можете лесно да воспоставите договор. Премногу сте задоволни од врската и инсистирате на состанок. Здравјето е солидно.

РАК

Кога станува збор за обврските, имате прилично оптимистички став, вредни сте и правите сè според планот. Врската со вашиот партнер е генерално стабилна и покрај тоа што сте склони на промени во расположението. Имунитетот е силен. Се чувствуваш добро.

ЛАВ

Оставате позитивен впечаток на деловна средба и одлично се забавувате. Другата страна ве гледа како одговорна и сигурна личност. Вие инсистирате на размена на нежност со сопругата, која таа веднаш ја прифаќа. Се чувствувате одлично.

ДЕВИЦА

Не се чувствувате добро на работа. Имате впечаток дека не сте во позиција да го покажете целото знаење. Ве чека ново запознавање со личност, за која сметате дека треба малку повеќе да ја анализирате. Можни се проблеми со циркулацијата.

ВАГА

Во случај да сте приватно лице, конечно го решавате прашањето за финансии или со наоѓање спонзор или добивање заем. Вие сте многу задоволни од вашата врска со сопругата. Се чувствувате сакани и привлечени. Можни се проблеми со дишењето.

ШКОРПИЈА

Вие сте тотално незадоволни од соработката со странски соработници. Немате чувство на безбедност и очекувате да заврши ненадејно. Вие имате тенденција да предизвикате расправија со вашиот партнер обраќајќи му се со зборовите на обвинението. Обрни внимание на храната.

СТРЕЛЕЦ

Се чувствувате добро на работа. Вие сте многу вредни, имате јасно испланиран распоред и сакате да работите. Комуникацијата со сопругата не е најдобра во смисла дека имате недоразбирање што треба да го разјасните. Здравјето е стабилно.

ЈАРЕЦ

Областа на судењето не е најдобро претставена и токму тоа е причината за вашата загриженост. Емотивно сте задоволни. Врската се развива на очекуваниот начин и е стабилна, што е многу важно за вас. Здравјето е солидно.

ВОДОЛИЈА

Имате премногу одговорности, па затоа се обидувате да направите некои брзо, но не можете да ги направите. Вие иницирате разговор со вашиот партнер за финансиите. Свесни сте дека тоа ќе биде спротивно на трошоците што ги планирате. Можни се повреди.

РИБИ

Вие сте опуштени и задоволни од ситуацијата на работа. Вие сте вредни, нема стрес, работите во мирна, работна атмосфера што ви одговара. Нов познаник е пред вас, а емоциите ќе работат напорно. Здравјето е стабилно.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote