in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 2 СЕПТЕМВРИ: Се ќе биде добро на крајот! Бик задоволен од работата, Јарец уморен од животот, Близнаци ги очекува добивка

ОВЕН

Можно е да сте имале многу деловни проблеми во претходниот период, но сега доаѓа фазата на олеснување. Полето за флертување е добро наместено за вас и можете да очекувате дека ќе бидете задоволни. Зголемете го внесот на магнезиум.

БИК

Ве очекува можност да ги покажете своите амбиции. Ќе успеете да ги постигнете поставените цели. Може да очекувате интересно запознавање со личност која ќе го покаже својот интерес за вас. Ќе уживате во масажа.

БЛИЗНАЦИ

Ако се занимавате со комуникација, можно е да постигнете значителен успех. Може да очекувате интересна љубовна врска со личност што ја познавате веќе извесно време. Ќе уживате во прошетка.

РАК

Ве очекува поволен период за постигнување деловен напредок. Судбината е на ваша страна, дури и ако сте ангажирани во приватна работа. Пред вас е одличен ден за ново познанство. Здравјето треба да биде добро.

ЛАВ

Може да очекувате резолуција кога станува збор за вашето работно поле. Haveе имате многу среќа во овој поглед. Ве очекува интересно познанство и ќе уживате. Подготвени сте за љубовна авантура. Здравјето ви е добро.

ДЕВИЦА

Можно е да имате можност да напредувате кога станува збор за полето на работа. Ве очекуваат нови можности и можности. Ве чека флерт со личност која ќе ви покаже дека е подготвена за врска. Мочниот меур е чувствителен.

ВАГА

Се потпирате на вашите соработници и подготвени сте да покажете иницијатива за започнување нови проекти. Еден сакан човек покажува дека е подготвен вашата врска да напредува. Се чувствуваш добро. Немате здравствени проблеми.

ШКОРПИЈА

Имате некои важни деловни аранжмани во планот. Можете да очекувате дека судбината ќе биде во ваша корист. Може да очекувате добар однос со личноста за која се грижите. Падот на имунитетот е изразен кај вас.

СТРЕЛЕЦ

Во текот на овој ден нема да имате премногу работни места и обврски. Е имате можност малку да се одморите. Може да се надевате дека ќе ја сретнете вашата ushубов. Врската би можела да започне наскоро. Можна е минлива аритмија.

ЈАРЕЦ

Ве очекуваат нови настани, ви се дава можност да направите поголеми промени на деловното поле. Односот со саканата личност постепено напредува и вие сте с and повеќе искрени еден кон друг. Грижете се за стомакот.

ВОДОЛИЈА

Комуникацијата со вашите блиски соработници станува тешка, има проблеми што можат да ве збунат. Не ви е лесно да бидете целосно отворени за вашите емоции кон партнерот. Избегнувајте цигари.

РИБИ

Ве чекаат добри вести што ќе ви дадат надеж за подобра деловна иднина. Отворено покажувате дека сте подготвени да работите со личноста за да напредува вашата врска. Внимавајте на внесот на шеќер.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote