in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 29 МАРТ: Имате парична награда! Вагите нервозни, Девиците попустливи, Бикот уморен, Стрелецот среќен

Овен

Денес, прилагодете го вашиот бизнис на вонредни околности. Ќе постапувате во согласност со планот за вонредни состојби.
Овните кои се во брак денес може да се соочат со некој стар проблем во врската. Решението на тој проблем не може повеќе да се одложува. Нервоза.

Бик

Постои можност за непредвидени околности на службено патување. Бидете внимателни кога потпишувате договор. Голема е можноста за љубовна авантура на патување. Биковите во врска очекуваат убав состанок со партнерот. Проблеми со грлото.

Близнаци

Пофалбите и признанијата од претпоставените можат да го одбележат овој ден. Можноста за подобрување е голема. Финансиската состојба е одлична. Постои големо искушение да влезете во тајна врска со личност која долго време ви се допаѓа. Проблеми со синусите.

Рак

Ќе ја победите конкуренцијата со одлични деловни потези. Ве очекува успешно решение на долгогодишен правен проблем. Убав и хармоничен период во врска со партнерот. Слободните Ракови ги очекува средба со личност која ќе им се допадне на прв поглед. Можна е љубов на прв поглед. Иритација на кожата.

Лав

Еден од вашите деловни соработници може да направи сериозни превиди. Проблематичната ситуација ќе ја решите тимски. Лошиот однос со партнерот може да го одбележи овој ден. Поправете ги грешките на време. И тоа заедно со партнерот. Мигрена.

Девица

Невработените Девици очекуваат одлична деловна понуда. Најважно е добро да се подготвите за деловен разговор. Девиците кои се во брак денеска ги очекува жестока дебата во семејството. Слободните девици се пред ново поглавје на љубовниот план. Ладно.

Вага

Атмосферата на неизвесност на работа може да придонесе за општа нервоза. Ова може да биде ден на значајни вести и одлуки. Зголемениот магнетизам може да ви донесе можности за флертување на секој чекор. Денес, сепак, тоа може да биде меч со две острици. Тешкотии при одење.

Шкорпија

Не дозволувајте негативните коментари на претпоставените да ве нервираат денес. Наскоро ситуацијата ќе биде обратна и ќе блеснете во полн сјај. Неодоливата привлечност што ја чувствувате кон некоја личност од работа може да резултира со бурна љубовна врска. Вие сте уморни.

Стрелец

Доколку се занимавате со трговија или вашиот бизнис вклучува комуникација со клиенти, овој ден може да биде особено успешен. Краткотрајната криза во односите со партнерот ќе ја решите со разговор на целосно отворени карти. Проблеми со стапалата.

Јарец

Денеска ве очекуваат многу важни вести. Благодарение на овие информации, успешно ќе смислите стратешки план за постигнување на поставените цели. Слободните Јарци ги очекува бурна љубовна романса со еден Овен. Болка во коските.

Водолија

Денешната ситуација бара прилагодување, бидејќи може да бидете под притисок од голем број обврски. Најважно е да ги почитувате вашите приоритети. Идеален ден за заедничко патување. Ве очекува убава и романтична вечер со партнерот. Проблеми со видот.

Риби

Под притисок на рокови сте и тоа ве прави нервозни. Ќе бидете во позиција да пренесете дел од вашите овластувања на членовите на тимот. Слободните Риби можат да ја запознаат својата сродна душа денес на кратко патување. Се чувствувате одлично.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote