in ,

Што?Што?

Потегот на Џенифер по разводот со Бред, поради кој луѓето ја обожаваат (ВИДЕО)

Таа уште еднаш покажа зошто на многумина им е омилена актерка.

Дали бевте во тимот на Џенифер или Анџелина?

Холивудскиот триаголник години подоцна ја заинтригира јавноста, а сега Џенифер Анистон раскажа уште еден детал за раскинувањето со Пит, со кој многумина се поистоветија.

Таа во последната емисија на The Ellen Show откри што направила веднаш по колапсот на нејзината љубов со холивудскиот заводник.

Кога Елен Деџенерис ја праша Џенифер како се чувствува за крајот на нејзиниот легендарен ситком „Пријатели“ во 2004 година, Џенифер се присети:

„Се разведов и отидов на терапија. И тогаш снимив филм наречен Распад. Само некако се помирив со крајот. Само си помислив: „Знаете што, луѓе? Нека биде ова сосема ново поглавје. Ајде да завршиме сè и потоа да започнеме одново. Работеше одлично“, рече таа.

Следеа бројни позитивни коментари, а луѓето најмногу го поздравија тоа што актерката истакна колку е важно менталното здравје.

Џенифер и Бред беа во брак од 2000 до 2005 година, кога Анџелина Џоли влезе во животот на Бред.

Според медиумите, Џенифер и Бред денеска се слушнати и се во пријателски односи.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote